Trigema startup

Jsme investiční společnost a zprostředkovatel nájmu v podnikatelských inkubátorech. V obou případech se zaměřujeme zejména na nově vznikající projekty nebo malé a střední inovační firmy v růstové fázi, které využijí technický či servisní potenciál inkubátorů nebo zkušeností v rámci koncernu Trigema a.s.

Investice

Zabýváme se hlavně počátečními "angels" investicemi pro nově vznikající inovační firmy, zejména nás zajímají projekty, které jsou spjaty se stavebnictvím, realitami a developmentem. Nebráníme se i nápadům s jiným zaměřením.

Inkubátory

Jsme zprostředkovatelem nájmu podnikatelských inkubátorů ve VTP Roztoky a PV Roztoky. Jedná se inovační centra, která v rámci inkubátorů nabízí prostory vyčleněné pro nově vznikající inovační firmy nebo malé a střední inovační podniky v růstové fázi, které využijí technický či servisní potenciál obou parků.

Park vědy hledá posily

Pro společnost Eaton, která patří k nájemcům Parku vědy a celosvětově působí v oblasti elektrických systémů, zařízení pro distribuci a řízení elektrické energie a systémů hnacích ústrojí pro nákladní a osobní vozidla, v současnosti hledáme kandidáta/ku na pozici asistent/recepční.

Kontakt

  • Trigema Startup a.s.
  • Explora Business Centre Jupiter
  • Bucharova 2641/14, 158 00 Praha 5